За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?

2

Ответы и объяснения

2012-12-14T15:51:25+00:00
Лучший Ответ!
2012-12-14T16:14:25+00:00