напишіть будьласка твір на одну з заданих тем:

1. "Енеїда" І.Котляревського - відтворення сердечного тепла, тонкого гумору і живих барв своєї Батьківщіни.

2. Наталка Полтавка - ідеал для сучасної дівчини?

3. "Маруся" Г.Квітка-Основ'яненко - це Малоросія з її поетичною природою, з її поетичним життям простого народу, з її поетичними звичаями.

4. Найпряміше, найблагородніше моє прагнення - показати, від чого у нас зло за повістю "Конотопська Відьма" Г. квітка-Основ'яненко.

1

Ответы и объяснения

2012-12-09T20:35:21+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

2. Я вважаю,що Наталку Полтавку можно вважати ідеалом сучасної дівчини.Давайте дивитися?На жаль,у нас час жінки потребують набагото більше,ніж могуть робити самі.Дуже часто трапляються білоручки,які нічого не вміють робити.У творі ми бачимо,що Наталка не дивлячись на складні життеві обставини залишилася гідною.Вона,не дивлячись на те,що була багатою не цюралась ніякої работи.Тож один плюс ми вже маємо.Другий плюс,який можна додати до образу сучасної дівчини-це вірність матері.Давайте згадаемо,як Наталка чекала Петра.Але вона підкорилась матері і вирішила війти заміж за возного.Тож вона була слухняна донька.Зараз такіх дівчат да і хлопців не дуже багато.Це гарна риса-тож це такоє ще один плюс для ідеальної дівчини.Ще до ції суміші ідеальної дівчини можна додати вірніть!!Така вірна дівчина трапляється не дуже часто.Тож,ми бачимо,що риси у характері Наталки Полтавки вічні.Вони ідеальні в усі часи.Тому,ми сміло можемо назвати Наталку Полтавку ідеалом сучасної дівчини.