мама купила 4 кг яблук і отримала 4 грн. здачі.Якби вона купила 6 кг яблук то їй довелося б доплатити 4 грн.Скільки коштує 1 кг яблук

1

Ответы и объяснения

2012-12-09T11:15:01+04:00