Задача яблука продають у пакетах по 4 яблока за 5 грн, або по 6яблук за 6 гривень.за яку найменшу ціну можна купити 74яблука

1

Ответы и объяснения

  • Oras
  • новичок
2012-12-06T00:05:28+00:00

за 76 грн  можно покупать 74яблука  11*6=66 и 2*4=8 :66+8=74 как то так будет