4 яблука і 2 груші разом коштують 36 коп. а 3 яблука і 3 груші- 39 коп. Скільки коштує 1 яблуко і 1 груша?

1

Ответы и объяснения

2012-12-05T23:10:17+00:00

 

х-стоимость яблока

у- стоимость груши

Складываем систему уравнений

4х+2у=36

3х+3  у=39 або х+у=13, х=13-у, то 4(13-у) +2у=36

52 -4у+2у=36

16=2у

у=8

4х+16=36

4х=20

х=5

Ответ яблоко 5 коп , груша 8 коп.