Петрик купив 8 кг цукерок по 18 грн .за кiлограм .Скiльки цукерок по 12 грн.за кiлограм вiн зможе купити за цi ж грошi ?

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-12-04T22:19:37+04:00

1)18*8=144 (грн.)-за 8 кг цукерок

2)144:12=12 (кг)

 Відповідь:12 кг цукерок по 12 грн.за кiлограм вiн зможе купити за цi ж грошi .

2012-12-04T22:27:59+04:00

8х18=144 (гр) - стоят 8 кг конфет

144:12=12(кг) - конфет можно купить 

Ответ: 12 кг