Ответы и объяснения

2012-12-01T20:23:54+04:00

Перше враження про людину складається за її зовнішнього вигляду. Кожному з нас хочеться вдягатись елегантно та вишукано. Гарний смак завжди був ознакою вихованості. Слово "мода" наштовхує нас на думку про одяг. 
У кожної людини свій погляд на моду. Наприклад, життя в печері не вимагало від одягу естетичних особливостей. Була тільки потреба зігріти тіло та захистити його від пошкоджень. Тоді використовувались різні підручні засоби. Поступово, з розвитком цивілізації, до одягу почали ставитися як до окраси людини. Погляди на моду змінювалися з розвитком людства. 
Одяг змінюється і мода оновлюється, і кожний з нас має знайти в ній головне. Кількість одягу ще нікого не зробила елегантним та людяним. Вміння гарно одягатись полягає в умінні комбінувати між собою предмети одягу, застосовуючи те, що більше личить. Необхідно зрозуміти, що еталону в моді не існує, інакше людина втратить свою індивідуальність. Мода полягає не в наслідуванні певного зразку одягу, а у виборі свого власного стилю. Якщо людина не має власного смаку, то, на мій погляд, вона виглядає смішно й жалюгідно. 
Але все це не головне. Головне те, що в тебе в душі та в серці, те, що ти ховаєш під одягом. Не можна однозначно висловлювати думку про людину, не поговоривши з нею, а тільки з погляду на неї. Як кажуть люди: Зовнішність оманлива.
Головне те, які в тебе людські якості, а не те, скільки коштує твій одяг та його кількість.
Але в наш час найбільше звертають, увагу, спершу, на зовнішність людини, а потім на неї, саме як співрозмовника і товариша. Наша молодь інколи вважає так: дешева одежа — гнила душа. Це цілковиті дурниці. Частіше навпаки: під модним одягом часто скривається нікчемна душа.
Для мене одяг не дуже важливий при знайомстві з людиною. 

Тому, головне, те що в душі, а не одяг людини.