Ответы и объяснения

2012-11-28T19:46:02+00:00

Краще пізно, ніж ніколи - це стандартна фраза – вічна відмовка, що час від часу примушує нас відкладати серйозні справи «на потім» і тільки шкодить нашій самооцінці та впевненості. Вона працює, як програма, котру, впустивши у себе, людина може перестати її контролювати і згодом усе важливе в житті, усі складні питання намагатиметься вирішувати «завтра», і це у кращому випадку. Така запрограмованість спостерігається у багатьох, іособливо серед сором’язливих людей. І жодної користі з цього немає, бо вирішення проблеми залишається відкритим доти, доки людина не наважиться на вчинок.
Напр., забув привітати друга з  днем народження своєчасно, а потім соромно передзвонити. Але треба набратися мужності і привітати друга, і перебороти себе. А усе 
наше життя – це компроміси і відмовки. З першим ще прожити можна, добре, а от з останнім..? Треба бути впертим по відношенню до своєї долі і не підкорятись простим випадкам. Усе грандіозне, що Ти можеш зробити, починається зараз. Від обраного моменту залежить якість і наслідки вчинку, тож не треба витрачати час марно. Робімо все сьогодні, і успіх неодмінно буде з нами.