×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему Вы должны зарегистрироваться у нас?

  • задайте свой вопрос
  • получите ответы
  • найдите похожие вопросы

Ответы и объяснения

Я дуже люблю природу. Мені подобається часто проводити час на природі. Гулянки-моє улюблене заняття. Ми і з сім'єю часто гуляємо в парках, влаштовуємо пікніки, ходимо годувати качечок, білочок голубів.
Влітку ми ходимо купатися на пляж, загоряти. Взимку ми часто ходимо на гору і катаємося з неї. Восени ходимо по гриби, а навесні, ми милуємося зеленню.
Всі мої члени сім'ї дуже люблять проводити час на чистому повітрі.

Природа вчить нас розуміти прекрасне.
Любов до рідної країни неможлива без любові до її природи.
К. Г. Паустовський

Якось мені на очі потрапили рядки М. В. Гоголя: «Уся поверхня землі представляється зелено-золотим океаном, по якому бризнули мільйони різних квітів ...». Чи не правда, дивно чарівну картину намалював письменник. Так і хочеться на власні очі побачити подібну красу.
Але давайте зараз оглянемося навколо Як мало на землі залишилося таких незайманих куточків природи, які зберегли свій первозданний вигляд і не піддалися згубному впливу цивілізації. Сторінки Червоної книги відкривають перед нами сумну картину: невблаганно зменшується чисельність мешканців зеленої планети - рослин і тварин. Скільки видів безповоротно пропало з лиця землі. А адже зникнення кожного з них значна втрата для всього людства. Тому що всі вони займали своє місце в життєвій ланцюжку планети. І з втратою однієї ланки може порватися вся ланцюг. Однак негативний вплив людини на природу зросло в наші дні настільки, що навіть за життя одного покоління відчутно змінюється вигляд Землі.
Це дуже сумно, але мені відомі місця, де колись простягався прекрасний могутній ліс з деревами-велетнями і густими заростями трави. Скільки рідкісних рослин можна було побачити там! Це і конвалія, і звіробій, і ряст, які занесені до Червоної книги. Ще там водилися забавні їжаки і боязкуватий зайці. Поряд з лісом протікала широка річка, в якій місцеві жителі ловили рибу. По берегах будували гнізда численні птиці. Тепер же те місце нагадує величезну галявину з безліччю потворних пеньків, з випаленої травою і зростаючими подекуди деревами та чагарниками. А в річці миють машини, кидають у неї всілякий непотріб. В результаті річка обміліла, в ній перестала водитися риба, птахи більше не прилітають на її береги. І цей приклад, на жаль, не єдиний. Страшно навіть уявити, що станеться з нашою природою, якщо люди не перестануть так жорстоко і бездушно поводитися з нею, так безжально губити її.
Ви тільки задумайтеся: почути спів жайворонка, побачити, як переливається місячним сріблом ковила у степу, вдихнути аромати лісу або квітучого лугу, пригорнутися губами до свіжого прохолодного джерела - це чи не найбільша радість у житті людини, найбільший подарунок, який дарує нам природа. А як приємно відпочити ввечері під відкритим зоряним небом, на свіжій, прохолодною траві. І навколо - лише безліч сяючих з темряви іскорок - світлячків. Але з кожним днем така можливість є все рідше і рідше. І не через нашу все зростаючою зайнятості, а через те, що все менше на землі стає місць, де збереглася ця краса.
Але якщо вам все ж пощастило потрапити в такий рідкісний куточок первозданної природи, пам'ятайте: не варто зривати прекрасна квітка - нехай він цвіте для всіх. Віднесіть його в своїй душі. Не заглядайте в гнізда птахів - це їх будинку. Злякавшись, птах може покинути гніздо, залишивши без материнської турботи безпорадних пташенят. Не варто виробляти зайвого шуму, не беріть з собою на природу магнітофони, їх з успіхом можна послухати Дому. І не обов'язково на весь ліс розмовляти між собою: насолодитеся тим коротким спілкуванням з природою, яке подарувала вам доля. І ліс, і звірі, і птахи, і навіть самий крихітний квітка будуть вдячні вам за турботу і увагу.
Охороняти природу - наша головна обов'язок, наше першочергове завдання. Давайте пам'ятати слова Маленького принца з казки Сент-Екзюпері: «Встав вранці, умився, привів себе в порядок - і відразу ж приведи в порядок свою планету».

Мозг
  • Мозг
  • Helper
Сомнения в ответе?
Узнавайте больше на Знаниях!
У Вас проблема с домашними заданиями?
Попросите о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, мы также объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами