×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Дати відповідь на питання... 1) "Якою повинна бути дружина державного діяча?" 2) "Що значить служити Богу

?"
1

Ответы и объяснения

2012-04-06T18:39:40+00:00

Дуже цікаві запитання! Почну з дружини...Повинна бути вірною свому чоловіку, це важливо...Бо такі завди у всіх на віду, і навіщо давати повід для сенсаційних заміток а ЗМІ? Краще нехай пишуть про преданне кохання і вірність. Повинна бути помічницею у всьому і фізично і духовно, розуміти відповідальність роботи супруга, завди підбадьорувати чоловіка і вселяти у нього віру для досягнення високик цілей. Але мати й чесність, вміти тактовно підказати на помилки. Не фарсити у нарядах від дорогих кутюре, це може визвати нездорову цікавість і заздрість. Краще прикрашати себе добрими ділами й ділами милосердя, тим більш,- для цього є і фінанси, і можливість!

Служіння Богу- ице не регулярне відвідувавння храму і строге дотримання постів і обрядів, це значно більше! Це повна віддача себе для Бога, це життя для Нього!!

Треба віддати своє серце повністю Богові (Пр.23:26),  Якщо серце повністю належатиме Богові, захочеться робити відповідні діла.

Треба полюбити Його більш за все. (Лук.10:27)

У кожного своє служіння, дивлячись до чого призвав Господь. Кого наділив Господь глибоко мислити й розуміти Писання, і доступно передавати іншим, тих поставив проповідниками, а хто мають гарні голоси- співають для Господа у хорі й так, у кого добра память- розповідають вірші про Бога для Його слави. Деякі мають можливість і їдуть далеко міссіонерами, а дехто може не з меншим успіхом розповідати про Бога своїм друзям. сусідам і колегам на роботі. Діла милосердя- це теж цінне служіння, і воно до вподоби Спасителю . Згадуйте матір Терезу, як вона жертвенно служила Богу, допомогаючи знедоленим і вбогим.

Бог- великий, неосяжний, і писати про те, як можна послужити Йому,- можна теж дуже - дуже довго й багато! Кожному, хто полюбить Його, треба шукати Його волю , і своє служіння,-  навідь якщо воно буде таким же незначним, як і 2 лепти вдови- лише щоб було во славу Божу, щиро і з любовью!

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами