×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Помогите срочно!!! Завтра сдавать контрольную!!! Вот задание: " Пригадай, які народні та релігійні свята відзначаються навесні й улітку. Напиши про одне

з них текст- розповідь (5-7 речень)." ...Заранее большое спасибо!!!

2

Ответы и объяснения

2012-04-05T16:52:32+00:00

Релігійні свята: Благовіщення,Вербна неділя,Великдень,Зелені свята(Трійця),Івана Купала,Петрів день(Петра і Павла),Спаса.

 

Народні: Заклик весни,Зустріч весни,Сорок Мучеників(Воно святкується 22 березня (за новим стилем). У цей день, говорили в народі, птахи прилітають із вирію і приносять весну. Господині, щоб відзначити цю подію, пекли тістечка у вигляді пташок і роздавали дітям, “щоб птиця водилася” ).

 

Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят. Слово "Благовіщення" означає добру, радісну звістку про те, що почалось звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули  весну. 

Кажуть, що на Благовіщення птахи гнізда не в’ють і не несуться У це свято особливо грішно працювати на землі. Ось на Благовіщення Господь «благословить усяке дихання» і можна розпочинати роботи в полі, все буде добре рости, квітнути й колоситися.

 

2012-04-05T16:57:52+00:00

Навесні є свято Паска.Великодень передує 7 тижнів Великого посту.У Велику суботу вже щосили йде підготовка до великого посту.Ближче до дванадцяти Великої суботньої ночі настає всеношня,а опівночі під передзвін відбувається хресеий хід навколо храму.Після цього починається світла утреня.Присутні славлять Воскресіння Христа радісними вітанями:"Христос воскрес!"-Воїстину воскрес!"А потім повертаються додому,до святкових столів.Головні ласощі пасхального столу паски,фарбовані яйця.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами