Допоможіть написати твір на тему:"Як я провів весняні канікул." На канікулах я був дома та їздив у село. На завтра дуже треба. Буду дуже

вдячний!!!!!

Спросите Aleshka2003 больше о вопросе...

Ответы и объяснения выйти

Як я провів весняні канікули.

 На початку канікул я їздив у село до бабусі. Там було дуже весело. В селі в мене є багато друзів і знайомих. Щодня ми грали в футбол, баскетбол, проводили цікаві конкурси і естафети тощо. Кожного дня бабуся пекла  дуже смачні періжки з різними начинками і поливали їх малиновим варенням. У бабусі я побув лише 5 днів, а потім поїхав назад додому. Вдома за останні вда дні я зробив уроки, пограв з друзями і напевно більше нічого такого що було в селі. Коли 2 дні закінчились і вже був понеділок, я встав, зробив зарядку, поснідав, почистив зуби, перевірив свій шкільний одяг, чи немає на ньому бруду і пішов у школу.

Сьогодні останній день весняних канікул як почну я згадувати цю неділю без уроків зразу спадае на думку... 9 квітня я їду к бабусі  в село.Мені дуже сподобалось у матусі мами там було весело й не сумно.Кожного дня я ходила до річки а потім допомагала бабусі з домашніми тваринами.3 чудових,веселих і цікавих дня я була у бабусі ,але залишилось целих 4 дня.Довго я гадав що робити мені на вулиці не погуляеш  погана погода,уроки мені не хотілось робити я придумала... Перезвоню всім друзьям й запрошу їх на свято,,Дружби,,. Це свято я назначила на суботу адже в неділю треба готуватись до школи.Целих 2 дня я готувалась до свята готувала страви, вигадувала конкурси,придумувала наряди й шукала чим би прикрасити квартиру. Ці весняні канікули я запамятаю назавжди!!!!!!!!!!

Привет! Еще не уверены в ответе?

Проверьте похожие ответы

Бесплатная помощь
с домашним заданием!

У Вас проблема с домашними заданиями?
Попросите о помощи!

80% вопросов получают ответ в течение 10 минут

Мы не только ответим, мы также объясним

Качество гарантируется нашими экспертами