×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Допоможіть написати твір на тему:"Як я провів весняні канікул." На канікулах я був дома та їздив у село. На завтра дуже треба. Буду дуже

вдячний!!!!!

2

Ответы и объяснения

2012-04-02T13:22:01+00:00

Як я провів весняні канікули.

 На початку канікул я їздив у село до бабусі. Там було дуже весело. В селі в мене є багато друзів і знайомих. Щодня ми грали в футбол, баскетбол, проводили цікаві конкурси і естафети тощо. Кожного дня бабуся пекла  дуже смачні періжки з різними начинками і поливали їх малиновим варенням. У бабусі я побув лише 5 днів, а потім поїхав назад додому. Вдома за останні вда дні я зробив уроки, пограв з друзями і напевно більше нічого такого що було в селі. Коли 2 дні закінчились і вже був понеділок, я встав, зробив зарядку, поснідав, почистив зуби, перевірив свій шкільний одяг, чи немає на ньому бруду і пішов у школу.

2012-04-02T18:29:12+00:00

Сьогодні останній день весняних канікул як почну я згадувати цю неділю без уроків зразу спадае на думку... 9 квітня я їду к бабусі  в село.Мені дуже сподобалось у матусі мами там було весело й не сумно.Кожного дня я ходила до річки а потім допомагала бабусі з домашніми тваринами.3 чудових,веселих і цікавих дня я була у бабусі ,але залишилось целих 4 дня.Довго я гадав що робити мені на вулиці не погуляеш  погана погода,уроки мені не хотілось робити я придумала... Перезвоню всім друзьям й запрошу їх на свято,,Дружби,,. Це свято я назначила на суботу адже в неділю треба готуватись до школи.Целих 2 дня я готувалась до свята готувала страви, вигадувала конкурси,придумувала наряди й шукала чим би прикрасити квартиру. Ці весняні канікули я запамятаю назавжди!!!!!!!!!!

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами