×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-04-01T12:10:05+00:00

В україні зустрічається 3 види підсніжника: підсніжник звичайний, підсніжник складчастий, підсніжник Ельвеза. В Україні підсніжники з'являються напрікінці зими, ранньою весною. Підсніжник звичайний — це рослина з білосніжними квітами що родом із півдня Європи, де він росте в гірських лісах на вологому грунті. Коли бутон підсніжника розкривається, спочатку розходяться три зовнішні, довгі чисто-білі листочки, потім відкриваються три внутрішні, коротші. Усередині заховано шість тичинок і маточка.

 

2012-04-01T12:22:21+00:00

Опис. Пролісок - найперша мелколуковичное рослина. Пролісок отримав свою назву за здатність рослини пробиватися з землі і зацвітати з першими теплими весняними променями сонця, коли трохи подтает сніг. Латинська назва проліска "галантус" імовірно складається з грецьких коренів, в перекладі означають "молочний квітка". Ймовірно, у цій назві відбився його ніжний білий колір проліска.

Опис пролісків включає 18 дикорослих видів

Пролісок - многолетне цибулинна рослина. Цибулина округла, до 3 см в діаметрі. Листя нечисленні, вузькі, плоскі, лінійні або ланцетні, блискучі темно-зеленого або сірувато-зеленого кольору шириною 1 см. З цибулини виростає одиночний квітка на прямий цветоножке. Листя з'являються одночасно з квітками. Квітки пониклі, дзвінкової форми, білі з зеленими цятками на краю пелюстки. У квітці б пелюсток: 3 довгих зовнішніх і 3 коротких внутрішніх. Така будова надає квітці проліска неповторне витонченість. В декоративному квітникарстві застосовують в основному два види проліска, що мають садові форми: пролісок сніжний і пролісок Эльвеса. Вони розрізняються по висоті рослин, фарбуванні і ширині листя, а також за розмірами і формою квіток. Пролісок сніжний (Galanthus nivalis) у дикому вигляді росте в тінистих листяних лісах Європи. Висота рослин 10-15 см. Плоскі сірувато-зелені листя 0,4-1 см в ширину і 10 см в довжину. Квітка середнього розміру, поникающий, білий, внутрішні пелюстки вдвічі коротше, із зеленим плямою та розрізом. Цвіте в середині-кінці березня. Пролісок Эльвеса (Galanthus Elwesii) родом з Малої Азії. Це високорослий вигляд, висота якого можуть досягати у висоту 15- 25 см. Листя у цього виду широкі, іноді до 2 см, блакитно-зеленого кольору. Квітки білі, великі, кулясті. Цвіте раніше проліска сніжного.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами