×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Памагите написать твир на тему як зминюеться береза навесни

2

Ответы и объяснения

2012-03-30T07:52:07+00:00

Сама по собі береза дуже світлолюбива та тому, зростає відокремленими гаями. Взимку ці гаї представляють не дуже приглядное видовище - на білому снігу стоять чорні голі стовбури дерев з рідкісними гілками, що спадають далеко зверху.
Сніг немов би відтіняє всю некрасивость цього пейзажу. Сонця взимку мало і ці рівні стовбури чорними стрілами йдуть у похмуре небо.
З приходом весни ситуація кардинально змінюється. Зі сходженням снігу змінюється пейзаж, трава зеленіша.
Вже на снігу осипаються плоди берези - засохлі сережки. Березовий гай перетворюється. Від пеньков або з опалого насіння з'являються молоді сходи. Іноді з занесених сюди вітром насіння проростають їли і осинки. Стовбури дерев біліють, виблискуючи нової берестою. З боку виглядає екзотично: білі стволи з чорними насічками. З'являються нирки, які потім перетворюються в зубчасті по краях листочки, обпадають прилистки і з'являються квітки, які зібрані в сережки. Береста берези виглядає на сонце красиво, особливо, коли з'являється березовий сік, який сльозами котиться по стовбурах і виблискує на сонці.
Тепер це вже не голі стовбури, а буйно ростуть дерева, густо вкриті листям. Зелений рай!

2012-03-30T08:14:53+00:00

Узимку берези сплять, сонно погойдуючи гіллям. Коли перші весняні промені торкнуться березової кори, дерева прокидаються. В них починає струменіти солодкий сік.  Бруньки непомітно збільшуються, розвиваються. Одного разу поглянеш - а на вітті висять довгі зелені сережки.

Згодом на березах з являються липкі, дрібні листочки. Вони поступово ростуть. І вже здається, що білокорі красуні вдяглися в нові зелені сукні.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами