×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Напишіть мені, будь ласка, можна написати чому птахів требя берегти, або чому природу треба берегти 5-7 речень на кожне якщо можете напишіть про те і

те

2

Ответы и объяснения

2012-03-29T08:29:02+00:00

                               Чому треба берегти  природу   ?

Чому треба берегти природу ,чому? Нічого б , поганого не сталося ,якщо би ми не берегли її.Ні,ні це не так!!!  Природа   -це частинка нас з вами ,наше життя ,наше спасіння .Якщоб її не було ,то не було би й нас ,не було чистого повітря,зеленої травинки,рослин,тварин та й нас з вами ,нікого би не було .Завдяки повітрю- ми дихаємо.Завдяки тваринам - у нас є їжа .Завдяки рослинам -у нас є чисте повітря,салати. БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ,БО ВОНА Є ЧАСТИНКОЮ НАШОГО ЖИТТЯ,  НАШОГО МАЙБУТНЬОГО!!!

Лучший Ответ!
2012-03-29T08:50:26+00:00

Раніше люди уважно придивлялися до того, як ведуть себе птахи. Адже мають вони природній інстинкт, який віщує багато про що: з'явилося взимку біля будинків чимало синиць — чекай холодів, прилетіла вівсяночка — почнеться весна.

Споконвіку в нашого народу були улюблені птахи, до яких ставилися з особливою любов'ю. Якщо селилися на хаті лелеки, родина раділа. Адже цей птах приносить щастя. Берегли також ластів'яче гніздо під стріхою. Бо й ластівки добро віщують. Недаремно, мабуть, виникло повір'я: коли бачиш першу ластівку, їй вслід обов'язково потрібно кинути грудочку землі і промовити: «На тобі, ластівко, на гніздо, а людям на добро».


Вчені багатьох країн вважають, що охорона рослинного і тваринного світу на землі — одна з найактуальніших сучасних проблем людства. От тільки далеко не всі представники цього людства усвідомлюють загрозу, яку несе зникнення живих видів на планеті. Ми забуваємо, не розуміємо або не хочемо зрозуміти, що природа тендітна. Вона — храм, в який треба приходити з чистими помислами і чесними думками, який потрібно оберігати від шкідливих впливів, злого умислу тих, через кого страждає живий світ.
або

 Чи замислювалися ви коли-небудь над тим,що птахів потрібно берегти?Птахи невідємна частина природи і якби вони зникли то це відразу ж позначилося на навколишньому середовищі.Почали б гинути дерева,адже дятли лікують їх винищуючи шкідників.Не співали б соловейки,які є одними із символів України.Тому потрібно берегти птахів.Для цього потрібно не нищити пташині гнізда,не вбивати пташок із рогаток і підкормлювати їх взимку.
  

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами