×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

склади розповидь яким бувае осинний дощ як зминюеться береза навесни опис рослини яка квитуе навесни та влитку 5-7 речень. Помогите мне до 2

апреля

2

Ответы и объяснения

2012-03-28T14:35:31+00:00

Узимку берези сплять, сонно погойдуючи гіллям. Коли перші весняні промені торкнуться березової кори, дерева прокидаються. В них починає струменіти солодкий сік.  Бруньки непомітно збільшуються, розвиваються. Одного разу поглянеш - а на вітті висять довгі зелені сережки.

Згодом на березах з являються липкі, дрібні листочки. Вони поступово ростуть. І вже здається, що білокорі красуні вдяглися в нові зелені сукні.

 

Осінь славиться дощами. Протягом цієї пори року дощі бувають різні. перший осінній дощик віє прохолодою. Після літньої спеки природа оживає на деякий час. З часом дощі частішають. Вони навіюють сум. поступово холоднішає. Природа готується до сну.

Квітка  навесні.

Життя квітів починається з пролісків. Пролісок-квітка ніжна, але смілива й нетерпляча. Ще лежить сніг, а вже крізь весняну снігольодову скоринку пнеться цупкий паросток. На тонкому стебельці піднімається чудова квітка. Квіти проліска схожі на дзвоники. Вони білосніжні.

Квітка влітку

Влітку цвіте волошка. З одного боку вона гарна - з блакитними пелюстками. З іншого - вона є бур яном сільськогосподарских культур. Волошка не росте одна. Їх в полі з являється відразу багато. На стеблинці у неї не одна квітка, а до двох десятків блакитних головок. Мені подобається бігати по волошковому полі.

  • ukyt
  • новичок
2012-03-28T15:23:34+00:00

осінній дощ 

Дихати ставало все важче і важче.Повітря стало гарячим,зігрівався вітер.Вінзривав пожовкле листя з дерев.І враз на землю впали важкі краплі осіннього дощу.Вони напували землю,щоб вона набиралася сил і радувала людей своїми осінніми дарами.

На ранок люди вирушають збирати гриби. 

 береза навесні

Настала справжня весна.Прокинулась берізка.Уже вона розпустила свої чарівні бруньки.А ще став білішим стовбур,отже починається весняний сокорух.Це означає,

що скоро ми поласуємо березовим соком.У берізки дрібні листочки. Вони просяться назовні.Отже скоро берізці потрібно одягти зелені шати.

квітка навесні

Прийшла весна. Ось починає цвісти моя улюблена квітка підсніжник.Квітка обережно висовує свою гарненьку, біленьку голівочку.А з середини розпускаються красиві білі пелюстки. Підсніжники в наших лісах вкривають землю,але з кожним роком їх стає все менше й менше.

квітка влітку

Ця квітка має багато назв цикорій дикий, сині батоги,синявка тощо.Але українці найчастіше називають її волошка. Якщо уважніше розглянути волошку,то її пелюстки схожі на краплинки безмежного неба. Я помітила, що зірвані волошки швидко в януть. Це вони сумують за небом.Тож нехай ростуть вони на безмежних полях і нивах.  

 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами