×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2012-03-27T19:39:17+00:00

Ось і настала довгоочікувана для садівників весна. Скоро сад остаточно прокинеться, ожвет, задихає. Дерева і чагарники вберуться в ніжно-зелене мереживо молоденьких листочків. Буде на що подивитися і, звичайно ж, буде чим зайнятися. Ніна Петрівна Грачова з Тульської області нагадала нам, які роботи в саду треба проводити навесні, напередодні літа.

«Травневі клопоти я починаю з прибирання. Якщо в квітні земля не була прочищена віяловими граблями від залишків опалого листя, хвої та відмерлих стебел, то зараз саме час. У компост це все закладати не варто, краще підсушити і спалити, щоб не розводити хвороби та шкідників. Дуже люблять шкідники таке сміття. 
Особливу увагу приділяю квітників. Які роботи необхідно провести в саду навесні з багатолітниками? Таким же чином потрібно прочистити і квітники, тільки дуже акуратно. Я прочищаю і "поновлюю" багаторічники з зимуючими листям — бадани, гейхери, примули, барвінки, гвоздики, а також сланкі рослини — ясколка, ломикамені, живучки і т.д. Але пам'ятайте, що коренева система молодих багаторічників ще слабка і граблями рослинаможна ненароком висмикнути з землі. Тому старі і непривабливі листя з таких куртінок краще прибрати вручну або за допомогою садових ножиць.

Така робота дасть поштовх рослинам для росту і зробить куртинки охайними. Якщо восени не до кінця були зрізані листя у лілійників та ірисів, то це потрібно зробити зараз. Це дозволить новим листю рости вільно, кущі будуть краще прогріватися сонцем і провітрюватися.


Роботи в квітнику навесні багато. Вже добре видно відростаючих аквілегіі і герані, геленіум та багаторічні айстри, хости показали із землі свої гострі піки. А значить, можна розпушувати землю, не боячись пошкодити паростки. Щоб не робити двічі одну й ту ж роботу, має сенс поєднати розпушування з внесенням і заробкою в грунт добрив. Я в цей час вношу на квадратний комплекс Кеміра Весняна по повній жмені.Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами