×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2012-03-19T17:37:08+00:00

Буває, що ми втомлюємося від одноманітності, помічаємо, що життя схоже на біг по замкнутому колу "робота-навчання-дім". Ось тоді ми і замислюємося - як би все це змінити? Як внести розмаїтість? Як зробити життя яскравішим і цікавішим?

Це в наших руках! В основі цікавою і насиченою життя лежать наступні принципи:

1.

Наявність мети та її досягнення.

Наявність мети змушує нас робити безліч кроків до її досягнення. Ми мріємо, здійснюємо свої бажання, шукаємо нові шляхи і способи домогтися свого. І поки ми до прагнемо до мети, наша життя повне подіями і враженнями. Поставте перед собою мету, але не ту, яка сама рано чи пізно станеться (підвищення на роботі, отримання диплому), а ту, до якої треба прагнути і докладати зусиль: створити власний бізнес, відкрити свою виставку, зробити сайт, заснувати клуб, завоювати звання "Міс Росія". Чим мета грандіозніше, тим краще, тим цікавіше буде її досягнення.

2. Наявність хобі, захоплень.

захопленість людини не буває нудно, хобі займає вільний час і дарує масу позитивних емоцій. Захоплення можуть бути і активні, і досить спокійні, але в будь-якому випадку, вони вносять різноманітність у наше життя і дарують задоволення. Вибирайте хоббі на свій смак і захоплюйтеся: спорт, музика, рукоділля, екстрім, танці, йога, подорожі, читання, колекціонування, творчість, малювання, малюнок ...

3. Життєва активність.

Активному і діяльного людині жити завжди цікаво. Він багато всього бажає і робить, а на горизонті завжди видніються нові проекти і нереалізовані мрії. Не сидіть без діла, не витрачайте час на телевізор, а займайтеся корисними та цікавими справами.

4. Зміни та різноманіття.

Одноманітність і монотонність здатна навіяти нудьгу на будь-якої людини. Міняйте оточення та спосіб життя. Постійно шукайте щось нове і незвичайне. Застосуйте творчий підхід до всіх справ. Зробіть щось не так, як звичайно. І тоді Ви завжди будете забезпечені яскравими емоціями і відчуттями. Тільки не забуваєте, що одноманітність - це не зовнішній стан, а внутрішнє. Не намагайтеся надовго змінити життя зміною зачіски або меблів. Перетворюється внутрішньо!

5. Розвиток і самовдосконалення.

Постійне навчання і робота над собою захоплює і не дає зупинитися на місці. Освіта, придбання нових умінь і навичок робить життя динамічніше й цікавіше. Запишіться на курси, вивчайте будинку нові програми і підручники. Робіть наголос на тому, що Вам стане в нагоді в майбутньому.

6. Розваги.

Ніколи не забувайте про відпочинок і розваги. Проводите вільний час активно й весело, тоді навіть нетривалий відпочинок дасть нові сили та енергію. Дозволяйте собі розслабитися після напруженого дня. І пам'ятайте: кращий відпочинок - зміна діяльності.

7. Відносини.

Без наших коханих, рідних і друзів нам жилося б самотньо й сумно. Ніколи не забуваєте про спілкування! Налагоджуйте нові відносини, згадайте старих друзів, зустрічайтеся, базікайте по телефону.

8. Почуття і емоції.

Будь-яке заняття буде цікавим і незабутнім, якщо робити його "з душею", з яскравими позитивними емоціями. Робіть справи з повною віддачею і намагайтеся підтримувати гарний настрій.

Нехай кожен ваш день буде не схожий на попередній! Нехай кожна хвилина тішить і приносить щось нове і яскраве в наше життя!

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами