×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2012-03-19T17:00:00+00:00

Калиновий кущ навесні Завжди любили люди цілющу красуню калину, яка є символом краси, ніжності. Весною вона розквітає і стає гарною, мов дівчина в білому вбранні.. Зелене листя тільки покращує відчуття краси. Красива вона і в пору цвітіння, і коли багряніє восени листя, і взимку, коли червоніють її ягоди. Ягоди калини люблять і люди і птахи. Вони дуже корисні. Дівчата вишивали на сорочках калину, її вплітали у віночок. Калина – це слава рідної землі, батькової хати.

2012-03-19T17:36:19+00:00

  Калина гарна в будь яку пору року.Вона є символом України.Про калину складено безліч пісень,прслів"їв,казок.Неможливо знайти українця,який би не милувався красою цією рослини.Навесні вона вкривається ніжними зеленими листочкми, а білосніжне мереживо  квіток робить її схожою на наречену.Згодом, квіточки осипаються,а на їх місці з"являються ягідки,дуже схожі на маленькі намистинки.Спочатку вони зелені,а потім набувають червоного кольору.У кожної ягідки є маленьке диво: в плдах калини б"ється серце.Якщо уважно придивитися,можна побачити,що кісточка, в середині ягідки, схожа на маленьке сердечко.

   Осінь дарує їй гарне й яскраве забарвлення.Калина робиться ще красивішою.Важкі кетяги все більше червоніють, а зелене листя перетворюється на багряно-золоте. З початком перших приморозків ягоди калини  стають улюбленими ласощами для пташок та дітлахів.

2012-03-19T17:49:18+00:00

                                          Калиновий кущ

  В Україні калиновий кущ можна побачити біля всіх домівок та криниць.

  Навесні калина має білий цвіт,неначе нареченна вдягла біле плаття .Осінню  калиновий кущ мае червоні кетяги,які схожі на намисто.Калина цвіте довго,її можна побачити навіть взимку.

  Посадіть калину біля хати і милуйтесь нею цілий рік.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами