×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2012-03-14T16:59:04+00:00

Я дуже люблю квіти. Вирощую їх на підвіконні, на балконі, у квітнику. Складання букетів та композицій - моє улюблене заняття. Квіти для букета бажано зрізати вранці. Настурцію, чорнобривці, духмяний горошок або незабудки ставлю в низеньку керамічну вазу, яка має вкладиші з дірочками. Гладіолуси, лілії, жоржини - у важку високу скляну вазу, щоб букет, випадково, не перекинувся. Минулого тижня на мій день народження однокласники подарували мені чудові троянди. Поки я принесла їх додому, вони трохи зів'яли. Щоб освіжити квіти, я їх повністю занурила в холодну воду.
 Для роз я взяла високу кришталеву вазу з відстояною водою (хлорована вода з крана шкодить рослинам). Під водою зірвала з троянд нижні листочки, обрізала стебла і швидко поставила у вазу з водою. Щоб квіти були довше свіжими, у воду додала чайну ложечки-цукру. До трояндам додала тендітну гілочку аспарагуса - і букет став ще святковий, привабливіше. Мої троянди і досі почуваються себе добре! 

2012-03-14T17:22:28+00:00

Моє улюблене заняття-це книги.Вони відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Книжка давно стали для мене улюбленим відпочинком.Спочатку  читала усе підряд- фантастику,різні оповідання.Також читала різні модні журнали.Потім мене захопили книги на історичні теми.Про життя козаків,гетьманів.я дуже полюбляю читати.Книги для мене - це не просто відпочинок,це потреба, яка назавжди увійшла в моє життя.Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя.  . Книга-це єдиний вчитель, з яким ми не розлучаємося все життя.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами