×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Завдання 1. Перепишіть текст, вставляючи, де потрібно, пропущені розділові знаки та літери. Поясніть правопис виділених слів.

Недобр... зичливі

зауваження а також такі що сут...сво перешкоджають бесіді слід (по)можливості повніст..ю ігнорувати. Те саме стосуєтеся зауважень які (не)зачіпають суті ділової бесіди а також тих випадків коли можи... без шкоди визнати правоту співр...змовника.

-

Партнер (не)завжди має рацію але часто вам вигідно визнати його . правоту навіть у дрібницях.

Зауваження й заперечення - природні в будь-якій бесіді тому (не)слід ві...чувати себе обвинувачен...им який має захищатися.

Зауваження причиною яких є "комплекс неповноцінності" вашого співр...змовника вимагають особливої уваги й великої обережності оскільки у разі його образи справа може дійти до скандалу.

Можи... повернути співр...змовнику хороший настрій вдавшись до деяких поступок але потрібно визначити їх меж... перш ніж на таке зважитися.

Будь(яку) незгоду із зауважен...ями слід вичерпно роз...яснити співр...змовнику оскільки коректне спростування зауваження може збільшити ваш... шанси на успіх.

Співр...змовник мас ві...чувати що ви ставитесь до його зауважень серпЗно й ретельно їх р.. .зглянули перш ніж дали остаточну відповідь.

1

Ответы и объяснения

2012-03-08T12:56:49+00:00

Недоброзичливі зауваження, а також такі, що суттєвово перешкоджають бесіді, слід, по можливості, повністю ігнорувати. Те саме стосуєтеся зауважень, які не зачіпають суті ділової бесіди, а також тих випадків, коли можна без шкоди визнати правоту співрозмовника.

 

Партнер не завжди має рацію, але часто вам вигідно визнати його правоту, навіть у дрібницях.

Зауваження й заперечення - природні в будь-якій бесіді, тому не слід відчувати себе обвинуваченим, який має захищатися. 

Зауваження, причиною яких є "комплекс неповноцінності" вашого співрозмовника, вимагають особливої уваги й великої обережності, оскільки у разі його образи справа може дійти до скандалу.

Можна повернути співрозмовнику хороший настрій, вдавшись до деяких поступок, але потрібно визначити їх межі, перш ніж на таке зважитися.

Будь-яку незгоду із зауваженнями слід вичерпно роз'яснити співрозмовнику, оскільки коректне спростування зауваження може збільшити ваші шанси на успіх. 

Співрозмовник має відчувати, що ви ставитесь до його зауважень серйозно й ретельно їх розглянули, перш ніж дали остаточну відповідь.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами