Бесплатная помощь
с домашним заданием!

80% вопросов получают ответ в течение 10 минут

Задать вопрос

Скачать на телефон

Android iOS

Задание

следить

Характеристика Тараса Бульби.!!!! 7

Характеристика Тараса Бульби.!!!! 7 клас

нарушение!

Комментарии

 • Аватар пользователя Дианка456 Дианка456

  Тарас Бульба - полковник, один із представників командного складу козацтва. Він є втіленням ратного духу січовиків. Бульба з величезною любов’ю ставиться до своїх товаришів-запорожців, глибоко поважає звичаї Січі й не відступає від них ні на йоту. Характер Тараса Бульби особливо яскраво розкривається в розділах повісті, що розповідають про бойові дії запорізьких козаків проти польських військ. Остап і Андрій - втілення двох сторін душі старого Бульбы. Остап - теперішній молодець, з якого виросте

  нарушение!
 • Аватар пользователя Дианка456 Дианка456

  добрий запорожець. Андрій - більше м’який, але теж обіцяє стати гарним воїном. Однак у життя мріям Тараса Бульби не призначено було втілитися. Остап гине як герой у квітучому віці. Андрій же попадає в мережі спритної спокусниці-полячки, віддає батьківщину й переходить на сторону ворога.

  нарушение!

Ответы и объяснения

лучший!
Тарас Бульба-головний герой однойменної повісті М.Гоголя. Це запорізький полковник,що втілив у собі кращі риси українського козацтва. Т Б-мужній та відважний воїн,який уславив себе у багатьох боях.Найсвятіша для нього справа-оборона віри та вітчизни. Цьому він присвятив усе життя, в  такому ж дусі виховував і синів. Часто він був до них надто суворий, не показував глибоко прихованої батьківської любові. Але потайки милувався Остапом ("О! та це буде з часом добрий полковник!"). І про Андрія думав:"І це добрий-враг би не взяв його! - вояка! Не Остап, але добрий, добрий також вояка!" Коли ж Андрій зрадив козаків заради прекрасної полячки, батько власноруч його вбив.Неймовірними зусиллями Т.Б. пробирається до Варшави і підтримує Остапа в його останню найтяжчу хвилину.          Відважним, досвідченим командиром виявляє себе Тарас, коли його обрали наказним отаманом. Найперше для нього-вірність вірі, вітчизні і громаді. Це видно не тільки з його знаменитої промови про товариство і бойове братство, а і вчинків. І в останню свою хвилину він  намагається допомогти товаришам.                                      Тарас Б. - безкомпромісний, нещадний до ворогів, бо глибоко прийняв до серця кривди народні.Отже, Т. Б. - народний герой, що втілив у собі кращі риси запорізького козацтва, силу і волелюбність українського народу.
Аватар пользователя smurfik2001 Smurfik2001 Спасибо (37) Оценка: 4, Голосов: 23
нарушение!

Комментарии

 • Аватар пользователя rokeru3 rokeru3

  норм Но что то не очень )))

  нарушение!
Микола Гоголь написав чудовий твір "Тарас Бульба" у ньому мені сподобався головний герой твору Тарас Бульба.Тарас - один з числа корінних полковників, людина досвідчена, загартована у битвах. Його поважають товариші по зброї за мужність, вірність товариству, відданість справі захисту рідної землі від ворогів.Він дуже любить свою Батьківщину,сім'ю.Під час походу він пишається своїм старшим сином , та нажаль, молодший син, Андрій, зрадив рідну землю, зрадив товаришів. Горе зігнуло батька. Він, як справжній патріот і запорожець, вибирає любов до Вітчизни, а не любов до сина. Андрій гине від рук батька.Хоча серце розривалося на кусочки Тарас мужньо витримав усі перешкоди які траплялися йому на шляху.У кінці твору смерть чекає і на самого Тараса. Та він думає не про себе, а про те, як краще відступити його товаришам. Саме таких людей, як Тарас Бульба - мужніх, сміливих, вірних, відданих - поважали на Січі, про них складали пісні кобзарі. Такими людьми пишався наш народ, ними славилась Україна!
Аватар пользователя Bogdana2014 Bogdana2014 Спасибо (21)
нарушение!

Добавить комментарий

Не нашли то, что искали?

Задать вопрос