×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗАВТРА ОТКРІТІЙ УРОК!СКАЗАЛИ НАЙТИ В ИНТЕРНЕТІ

ВІДЬМА-ЦЕ

2

Ответы и объяснения

2012-02-14T20:49:53+00:00

Відьма це - тиі жіноки,які можуть не лише прочитувати інформацію з людини або простору .але володіють енергетикою.Відьми здавна окремо жили від інших людей!

Лучший Ответ!
2012-02-15T02:57:50+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Відьма-жінка з надприродними силами.Слово "відьма" має давньоруський корінь -відь-, що означає відати, знати,провидіти.Є відьми природні та вчені.Першим таємнича сила відьмарства дається від природи,другі  набувають її від перших або від чортів.

Природні відьми більш доброзичливіші у своєму ставленні до людей,ніж вчені.Серед людей побутувала думка, що відьми псують корів,забираючи у них молоко - свою улюблену страву, накликають на людей хвороби і висмоктують кров.Вважали, що відьми часто літають,користуючись для цього віником чи мітлою.Вилітають вони з комина і поспішають до Лисої Гори,що біля Києва,на шабаш - розгульний бенкет.

Обереги проти відьом- дротяні хрестики на дверях, зроблені на свято Юрія, мак-видюк,яким обсипають подвір"я та  хлів,бо відьми люблять мак.Вони визбирують мак і не мають часу підійти до худоби,поки не заспіває півень.

У сучасному житті українців відьма може бути символом недоброї, сварливої жінки, а також людини, яка багато знає і може впливати на хід подій.

 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами