×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Проверьте правильность написания укр слов и запятых!

Це відбулося в другому класі, коли ми з подругою поверталися зі школи домой.Ми почули, як хтось жалібно нявкає, а коли обернулися, то побачили: на дереві сидить кішка і не може злізти. Я запропонувала подрузі, щоб ми зняли її з дерева, але вона відмовилася, сказавши: Навіщо вона тобі потрібна, вона ж не твоя.Лучше підемо додому. А кішку хтось снімет.Но я полізла на дерево. Кішка залізла так високо, що я ледве її дістала. Через цього випадку я посварилася зі своєю подругою.
Коли я прийшла додому, мама, побачивши, що в мене порвана куртка, стала лаяти меня.Но коли я розповіла їй, що врятувала кішку, вона мене похвалила.
Потрібно любити і допомагати всім беззахисним тваринам, а не тільки своїх!

2

Ответы и объяснения

2012-02-09T18:31:34+00:00


Це відбулося в другому класі, коли ми з подругою поверталися зі школи додому.Ми почули як хтось жалібно нявкає, а коли обернулися, то побачили: на дереві сидить кішка і не може злізти. Я запропонувала подрузі, щоб ми зняли її з дерева, але вона відмовилася, сказавши:" Навіщо вона тобі потрібна, вона ж не твоя."Краще підемо додому. А кішку хтось зніме.Але я полізла на дерево. Кішка залізла так високо, що я ледве її дістала. Через цей випадок я посварилася зі своєю подругою.
 Коли я прийшла додому, мама, побачивши, що в мене порвана куртка, стала лаяти мене.Та коли я розповіла їй, що врятувала кішку, вона мене похвалила.
  Потрібно любити і допомагати всім беззахисним тваринам, а не тільки своїм!

Лучший Ответ!
2012-02-09T19:06:59+00:00

   Це відбулося  в другому класі, коли ми з подругою поверталися зі школи додому. Ми почули як хтось жалібно нявкає, а коли обернулися , то побачили, що на дереві сидить кішка і не може злізти. Я запропонувала подрузі, щоб ми зняли її з дерева, але вона відмовилася , сказавши : " Навіщо вона тобі потрібна , вона ж не твоя. Давай краще підемо додому, а кішку хтось зніме." Але я полізла на дерево. Кішка залізла так високо , що я ледве її дістала. Через цей випадок я посварилася зі своєю подругою .

  Коли я прийшла додому , мама, побачивши, що в мене порвана куртка, стала мене сварити, але коли я розповіла їй, що я врятувала кішку, вона мене похвалила. 

  Потрібно  любити та допомагати всім беззахисним тваринам, а не тільки своїм ! 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами