×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Склади і запиши розповідь про вулицю на якій живеш ТЕРМІНОВО ПЛІЗ

2

Ответы и объяснения

2011-12-27T17:12:32+00:00

Великими пластівцями сиплеться сніг, покриваючи тротуар і проїжджу частину вулиці, дахи будинків, гаражів, осідаючи на гілках дерев. Я виходжу зі свого під'їзду ...
      
Попереду тьмяно світить одинокий ліхтар, навколо нього в'ються сніжинки. Іду посеред дев'ятиповерхових сірих будинків, що вражають своєю одноманітністю і сумовитістю.
      
Ще шість годин вечора, але вже темно. Світяться вікна будинків. Там, за вікнами, своє життя, свій маленький світ. Мені подобається, проходячи повз будинки, спостерігати за вікнами: різні штори, вигадливі, з мереживами, сучасні жалюзі. Світиться вікно - значить, кипить життя, значить, там тепло.
      
Ось попереду шістнадцятиповерховий будинок. На тлі дев'ятиповерхівок воно виглядає своєрідною свічкою. На першому поверсі комерційна аптека, в прибудові зоомагазин з пам'яткою - котом Васьком, який лежить на прилавку.
      
Потім ще одне схоже будівля з кафе на першому поверсі і знову вдома, вдома.Все це справа, а зліва проспект з нескінченно снують автомобілями. Іноді здається: не будь світлофорів, не зміг би перейти на протилежну сторону вулиці - так багато машин. Світлофор змушує цей мчить потік на хвилину призупинитися, щоб дати можливість пішоходам перейти вулицю. І знову шум, світло фар. Рух, рух, рух.
      
Це моя вулиця. Сучасна, галаслива, така, як і багато хто в нашому місті.

2011-12-27T19:50:44+00:00

Я живу на вулиці Руській. Вулицю Руську назвали в честь сусідньої країни Росії. На моїй вулиці розташовано багато магазинів та супермеркетів, дитяча лікарня, два училища, технікум, розважальний центр "Турбіна", дитячий центр.

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами