×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему Вы должны зарегистрироваться у нас?

  • задайте свой вопрос
  • получите ответы
  • найдите похожие вопросы

твір у публіцистичному стилі на морально- етичну тему: " Бути толерантним- це ж так просто?" Помогите пожалуйста очень надо!) На завтра

контрольная!!! Буду очень благодарна...

1

Ответы и объяснения

2011-12-08T22:25:37+00:00

        Що таке толерантність, напевно, знає не кожен. Взагалі це слово тлумачиться в українському словнику - як уміння бути терпимим, поблажливим до вчинків інших людей, готовність до примирення. Будь-яка людина має бути толерантним по відношенню до іншого. Вона повинна завжди оцінювати свої вчинки і відповідати за них. А від рівня морального розвитку людини залежить її успішність у виборі спілкування. 

        Щоб стати толерантною людиною потрібно насамперед розвивати свій духовний світ, оцінювати його. Толерантність - це особливе людське якість, готовність бути терпимим і поблажливим. Уміння миритися з існуванням будь-кого, рахуватися з думкою інших.
        
У нашому сучасному суспільстві серед людей утворюються різні групи: за національністю, загальним захопленням і інтересам. Але іноді в них відбувається таке часте явище, як нерозуміння та неготовність рахуватися з чужою думкою. Через це часом ці групи можуть розпадатися чи виганяти зі своїх лав членів. Якщо взяти, наприклад, підлітків, то серед молоді може статися така ситуація: якщо одна людина в групі, відмовляється курити, а всі інші в цій компанії курять, то вони можуть просто-напросто перестати з ним спілкуватися. Це відбувається через відсутність в сучасному суспільстві таке поняття як толерантність. Люди не бажають слухати чужі думки і ставитися до них з уваженіем.Такое становище в суспільстві здається мені неправильним, і потрібно намагатися показати людям, як важлива толерантність.
        
В оповіданні В.М. Гаршина "Attalea Princeps" дуже точно показана ситуація нерозуміння і небажання розуміти. У вигляді людей тут виступають рослини, замкнені в оранжереї. Вони не хочуть рахуватися з думкою величезної пальми, яка мріє вирватися на свободу, не хочуть піти їй назустріч, і їй доводиться діяти самостійно. Розповідь закінчується сумно, і пальма в кінці гине, а ми розуміємо, що відбувається це через відсутність толерантності, як у цьому оповіданні, так і в нашому житті.
     
З моєї точки зору, толерантність - це та якість, яка повинна бути присутньою в кожній людині. Якщо я подивлюся на себе, то я не зможу сказати, що я толерантна людина. Я не завжди прислухаюся до чужих думок, я не терпима по відношенню до інших і легко дратуюся. Але я намагаюся виховувати в собі цю якість, адже я знаю, що важко жити в суспільстві, не рахуючись з ним.
Цим я хочу сказати, що якщо людина сама не зрозуміє, що терпимість і витримка по відношенню до інших людей, безспірно, дуже важливі, то ніхто не зможе виховати в ньому ці почуття.
   Отже, залежно від рівня морального розвитку людини залежить чимало факторів її спілкування. Вважаю, що ж
иття надасть нам різні складні ситуації, з яких потрібно виходити гідно, не дозволяти маніпулювати собою, дотримуючись власних думок і виборів. Саме за таких умов визначається можливість тої чи іншої людини спілкуватися і поводитися толерантно у нинішньому суспільстві. Я гадаю, що необхідно триматися власних високоморальних цінностей і духовних поривань, що сприятимуть простому розвитку толерантності певної людини. 

Мозг
  • Мозг
  • ПОМОЩНИК
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами