×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Люди SOS!!!! Завтра екзамен! Надо срочно міні-твір "Бережи здоров'я з

молоду"!!!!

2

Ответы и объяснения

2011-05-12T19:09:14+00:00

Молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе.Коли ти молодий,ти легко можешь піддатися не благополучному суспільству,стати не на той шлях у своєму житті,але не дивичись на це ,ти у першу чергу повинен міркувати о своєму здоров*ї,тому що у майбутьому це може бути тобі ношею на все життя.Адже здоров'я лише одне і його треба берегти.

                       Или

Всі люди якимось чином дбають про своє здоровя.Але більшість з них думають про нього лише тоді, коли з ним починаються проблеми.Тільки тоді до людей приходить думка що треба берегти здоровя змолоду, щоб потім не хвооріти.Бо здоровя не можливо купити, а іншого життя в нас не буде.Тому треба берегти здоровя змолоду. Будьте здорові!

2011-05-12T19:18:06+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

в народі кажуть : " Все можна придбати, окрім здоров"я". І це дійсно так.  Хвора людина згодна віддати усе, щоб знов жити повноцінним життям, але часто вже нічого неможливо змінити.

 Щоб не втратити дароване від народження, треба й берегти його з дитинства. Не займатися придбанням шкідливих звичок. Раціонально харчуватися та загартовуватися. Жити повноцінним життям розумної людини. Роблячи такі прості речі, можна не боятися втратити здоров"я за власним бажанням.

 Здоров"є - одне з найцінніших подарунків у нашому житті. І ті, хто його має,  повинні берегти його з молоду. 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами