×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Твори на тему:Правда як олія скрізь наверх вспливає;Дерево міцне корінням людина друзями;Шануй старих молоді пошанують;Хто мови своеї цурається хай сам

себе стидаеться.....
1

Ответы и объяснения

2011-05-11T03:01:24+00:00

З раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. Правдива людина намагається не робити поганих  вчинків, яких їй довелося б соромитися..І потім приховувати від батьків і друзів. Всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». Так і правда - десь випливе. І людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. Чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. А брешуть тільки труси і невиховані люді. Висновок такий: треба говорити завжди тільки правду

2

У дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. Якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. Справжні друзі завжди прийдуть  на допомогу в скрутну хвилину, дадуть  добру пораду. Друзям і важка робота під силу. Недарма в народі кажуть: «Не май сто рублів, а май сто друзів». Адже в дружбі-велика сила. Тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!

3

 

З самого раннього дитинства нас вчили шанувати старих людей,батьків. Адже вони дали нам життя,ростили нас,виховували. Діти завжди беруть приклад зі своїх батьків..Я вважаю,як ми будемо ставитися до представників старшого покоління, так і наші діти будуть ставитися  до нас. Тож своє спокійне життя у старості людина забезпечує ще замолоду. Тому шанувати батьків-святий обов`язок кожного.

4

З самого раннього дитинства і до глибокої старовини все життя людини тісно пов’язане з мовою. Мова – це засіб спілкування людей один з одним.
Якщо людина цурається своєї мови,не любить її,  вона  не заслуговує на ім’я людини.
 Дитина ще не навчилася як слід говорити, а її  слух вже ловить гуркіт бабиних казок, материнської пісеньки. Казки й пісеньки – це  теж  мова. Усе, що люди роблять у світі здійснюється за допомогою мови.  Без неї  не можна працювати. Мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. Отож любіть і шануйте  рідну мову, вона  наш найдорожчий скарб.

 

мы это все уже прошли у нас уже были тесты,желаю удачи

 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами