×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2011-05-07T20:36:10+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

напишу маленький набросок из головы допишешь..

Наш світ дуже великий і про нього ми знаємо не так багато. Але ж ми для цього і потрібні. Впізнавати світ, робити все те що для нього краще. Треба завжди піклуватися про нашу природу, бо якщо ми забуднюємо ії, то забруднюємо і себе.

Весь наш світ дуже взаємозв`язаний між собою і якщо якийсь зв`язок розв`яжиться, то може це призвести до глобальної екологічної проблеми. І це потребує великих зусиль людини. ..

Наш світ дуже різноманітний. І вчені щоб не плутатись, придумали окремі назви різних сфер. Так вони зробили для полегшення вивчення якоїсь сфери.Ось, наприклад ноосфера. 

Ноосфера- це сучасна стадія біосфери, пов`язана з появою в ній людства. 

Ноосферу можна розглядати як єдність "природи" і культури.

Або ж літосфера. Літосфера - зовнішня тверда оболонка. Вона складається з поверхневого шару осадових порід. Ще є гідросфера. Це сукупність всіх водойм, що утворить водну оболонку Землі. Ще є деякі сфери, але про них дуже багато  інформації.

І що саме цікаво, всі ці сфери теж зв*язані між собою.

Людина піклується про природу. Як саме? Вона видала таку книгу як " Червона книга". В ній узагальнені матеріали про сучасний стан рідкісних і таких,що знаходяться загрозою зникнення,видів тварин і рослин. Ще є і " Зелена книга". Крім рідкісних видів рослин, існують і унікальні рослини угрупованні, які також потребують охорони. Вирішення цієї проблеми зумовила необхідність створення Зеленої книги.

Фух, ну я выдохлась,придумайте дальше сами))))ЕСЛИ ЧВО ТО ДОПИШУ))ПИШИТЕ:) 

  

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами