Бесплатная помощь
с домашним заданием!

80% вопросов получают ответ в течение 10 минут

Задать вопрос

Скачать на телефон

Android iOS

Задание

следить

Написати твір на тему: "Мої плани на

Написати твір на тему: "Мої плани на літні канікули" 

Бажанно на англійській мові ,але можна на українській чи російській.

Потрібно дуже терміново!!!! 

нарушение!

Добавить комментарий

Ответы и объяснения

 Літо-така чудова пора року. Це час відпочинку,який ти можеш провести зі своєю сім*єю чи друзями. Погода у цю пору надзвичайно хороша. Тому весь час ти можеш проводити на вулиці.
Найбільше улітку я люблю їздити з сім*єю до лісу.Там ми проводимо надзвичайно чудово час разом. Зазвичай граємо хованки, волейбол, а інколи навіть батбинтон, коли знаходим відповідне місце для цієї ігри.А ще кожного літа ми обов*язково їздимо на море.Ми там відпочиваємо майже місяць. Це так приємно, зранку вдихнути свіже повітря з моря, покормити дельфінів, та прогулятись на берегу моря. Найбільше мені подобається відвідувати різні водні горки, та кататись по морю на катамарані. А ввечері покататись на атракціонах, чи просто прогулятись з сім*єю по парку. На морі я зазвичай знахожу багато друзів, і я надзвичайно сильно люблю слухати їхні цікаві історії про те, в яких країнах вони були. Але на морі слід бути обережним, адже, там небезпечно: незнайоме місто, нові друзі, та не завжди свіжа їжа, мені мама завжди про це напоминає.І нащастя, зі мною на відпочинку не траплялось ще таких неприємностей.
 А після моря залишається ще майже два місяця відпочинку, коли можна читати книги, дивитись улюблені фільми, та гуляти з друзями..Я обожнюю літо.І сподіваюсь,що і це літо проведу так само надзвичайно добре, як і попередні,адже плани на літо в мене кожного року надзвичайно подібні.

 

 

Аватар пользователя vikysik28 Vikysik28 13.05.2013 Спасибо (8) Оценка: 3, Голосов: 13
нарушение!

Добавить комментарий

Не нашли то, что искали?

Задать вопрос