×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Ответы и объяснения

2011-04-16T18:51:18+00:00

Сьогодні екологічний стан нашої планети погіршується з небаченими темпами. Звісно, це позначається і на нашому організмові, на що, впродовж останніх років, вказує Всесвітня організація охорони здоров'я. Біологічні речовини, які містяться у використовуваній людством воді, продуктах харчування, повітрі і ґрунті, призводять до погіршення стану здоров'я і завчасної смерті.

 

Подібно до нашої планети, більшу частину якої вкриває вода, у нашому організмі також переважає вода. Тримісячний плід містить 90% води, новонароджена дитина 80%, а вміст води в різних органах дорослої людини складає 70 - 90%.

Доросла людина здатна прожити без їжі більше місяця, без води – лише кілька днів. Добова потреба дорослої людини складає близько 2,5 л.

Усі обмінні процеси в організмі потребують води. Вода також бере безпосередню участь в процесі засвоєння поживних речовин клітинами. Травлення відбувається тоді, коли їжа набуває водорозчинного стану. Тільки тоді подрібнені крихітні частинки їжі набувають здатності проникати крізь тканини шлунку в кров і міжклітинну рідину. Це говорить про те, що наявність шкідливих речовин у воді, призводить до неминучого їх поширення по всьому організмові.

Судити про якість використовуваної нами води, допомагають підрахунки ВОЗ. Згідно з якими, за період з 1985 до 1995 рр. у навколишнє середовище потрапило стільки відходів, скільки було вироблено за попередні 70 років! У період з 1995 до 2000 рр. — стільки ж! Таке забруднення, безумовно, впливає на всі джерела поверхневих і ґрунтових вод.

З'ясувалося, що на якість води впливають не тільки матеріальні частинки, а й інші чинники. Глибші знання про воду, розкрив дослідник з Японії, доктор Масару Ємото.

Експерименти, які він провів, показали, що якість води змінюється навіть під дією думки, звуків і зображень. Під час експериментів, від негативних слів кристали води спотворювалися і набували непривабливої форми, а під дією слів “любов” і “подяка”, кристали набували дуже красивого вигляду.

У наш час основна увага суспільства, яке йде шляхом технологічного прогресу, сфокусована на матеріальних предметах та явищах. Багато хто вже перестав приділяти увагу чистоті думок і слів, благим намірам і самовідданим вчинкам. Таке невдячне ставлення до навколишнього світу, згодом, ускладнює наше життя, яке і так сповнене труднощів. У прагненні поліпшити якість життя, ми спромоглися забруднити вкрай необхідну нам воду. Тепер дуже важко знайти джерело, яке було б сповнене чистотою і прозорістю.

 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами