Бесплатная помощь
с домашним заданием!

80% вопросов получают ответ в течение 10 минут

Задать вопрос

Скачать на телефон

Android iOS

Задание

следить

Ответы и объяснения

лучший!

право - це норма загальнообов*язкових соціальних норм, які встановлюються охороняються державою.

закон - це нормативно-правовий акт, який ухвалюється законодавчим органом, має вищу юридичну силу і регулює суспільні відносини.

обов*язок - це сукупність моральних зобов'язань людини перед іншими.

Аватар пользователя natalia0508 Natalia0508 Спасибо (124) Оценка: 4, Голосов: 52
нарушение!

Добавить комментарий

право -под ним понимаются представления о справедливости и общем благе, в частности — это право на жизнь,на свободу,собственность,равенство                                                                                                                                                                      Закон - это общеобязательное правило, регламентирующее поведение и деятельность членов общества и(или) их отношения с государством.

 

Обо́в'язок — це сукупність моральних зобов'язань людини перед іншими. Він виступає як нормативна категорія, що регламентує соціальні обов'язки, котрі повинен виконувати індивід у силу суспільної необхідності. Проблема обов'язку є проблемою співвідношення особистого і суспільного інтересу. З усієї великої кількості теоретичних суджень про обов'язок важливо виділити концепцію Канта, який поклав це поняття і категорію в основу своїх пошуків сутності моральності, який бачив у обов'язку головний принцип її чистоти.

Аватар пользователя катрин89 катрин89 Спасибо (17)
нарушение!

Добавить комментарий

Не нашли то, что искали?

Задать вопрос