Задание

твір "Зимові розваги" використовуючи дієслова

Светик141082

Хотите больше информации? Спросите!

Спросите Светик141082 больше о вопросе...

Ответы и объяснения

Ответы и объяснения

1
Taniashchur ответила

   Всі ми довгий час чекали на зиму, а найбільше - на зимові канікули, адже канікули - це пора радості, сміху, а найголовніше - справжніх зимових розваг.

   Зимові розваги бувають різними: можна ліпити сніговиків, грати в сніжки, кататися на санках, лижах чи ковзанах тощо.

   Найбільше я люблю з друзями грати в сніжки та кататися на санках. Щодня, на канікулах, ми гуртом виходимо на вулицю і відразу починаємо бавитися: хтось перший ліпить сніжку та кидає її в когось із друзів: ось тут і розпочинається справжня "битва" - "битва" сніжками. Потім, ми починаємо кататися на санках: ми відшукуємо найкращу гірку для катання неподалік нашого двору і розпочинаємо кататися на санках. Іноді,хтось може принести з дому лижі, і ми, всі зачаровані цим " зимовим взуттям", по черзі намагаємося вправно проїхати хоч декілька кроків. Також, я ходжу на каток разом з мамою і татом, і там ми розпочинаємо наш сімейний "марафон": хто швидше проїде на ковзанах. Звичайно, завжди виграє тато, адже він насильніший та найспритнійший з усіх нас.

  Взагалі, зима - чудова пора року, тому що в собі вона приховує найбільше цікавих, корисних та приємних розваг. Ось чому вона мені найбільше подобається. 

  • Комментарии
  • Отметить нарушение!
  • Спасибо (119)
    Помогло ли это вам?
    Никогда не пропустите хорошие ответы! Присоединитесь к нам
  • оценить Оценка: 4, Голосов: 70

Комментарии

Введите Ваш комментарий к этому ответу здесь...