×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему лучше зарегистрироваться?

  • задай свой вопрос
  • получи ответ в течение 10 минут
  • найди похожие вопросы

Кто читал Айвенго, помогите)

"Доблесний лицар Айвенго"

План

1. Вступ(герой історичного роману, імєя у назві твору, його життєва історія найширша)

2. Перша зустріч із персонажем (пілігрим)

3.Участь у лицарському турнірі (лицар позбавлений спадку, перемога, поранення)

4. Життя після турніру (замок Фрон-де-Бефа, звільнення, лікування)

5. Основні риси характеру та де їх виявленно(відданість королю, сміливість)

6. Висновок (зразок лицаря для сучасного чоловіка)

1

Ответы и объяснения

2013-02-24T14:25:47+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

     Айвенго це герой історичого роману Вальтера Скотта. З назви твору я можу сказати що Айвенго це головний герой. В романі я часто зустрічаю героя отже його життєва історія найширша. 

     Вперше я зустрівся із персонажем, коли кавалькада на чолі з пріором Еймером зустріла Пілігрима (Айвенго) та запитала як дістатися до замку Седріка Ротервудського.

     В ті часи в Англії часто проводилися рицарські турніри. Один з них був призначенй в Ешбі в графстві Лестерському. Найвправнішим з лицарів вважався Бріан де Буа-Гільбер. В рицарському турнірі приймав участь загадковий вершник на щиті якого був зображений дуб з оголеним коренем та напис Desdichado що означало Позбавлений Спадку ( цей загадковий лицар був Айвенго). Коли Бріан де Буа-Гільбер та лицар Позбавлений Спадку зустрілися в поєдинку то загадковий лицар майже не вбив Бріана коли принц Джон зупинив поєдинок і визнав лицаря Позбавленого Спадку переможцем турніру. Коли Айвенго нагороджували він впав непритомний бо був поранений в бік.

     Після турніру Ісаак із Йорку, Ребекка, Ровена та Седрік поверталися до дому за ними несли ноші з пораненим Айвенго. Прямуючи лісом друзів взяли у полон розбійники. Потім з'ясувалося, це були переодягнені лицарі Фрон де Бефа. Вамбі вдалося сховатися та врятуватися від розбійників, він попрямував до зброєносця Айвенго Гурта. Він розповів йому сумну історію про викрадання. Гурт зустрів загадкових йоменів з лісу (ви вже зрозуміли що це були Робін Гуд та його ватага) які допомогли Гуртові визволити Айвенго та його друзів з полону. Тим часом в замку Фрон де Бефа Айвенго лежав поранений, його доглядала Ребекка яка знала медецину. 

     Основні риси характеру Айвенго-це сміливість, яка позначена в епізоді про турнір, відданість королю Річарду Левове Серце зазначена в епізоді про похід Айвенго та короля до Седріка, благородство я побачив в епізоді де розповідається що Айвенго особа знатного походження.

     Айвенго є гарним прикладом рицаря тому, що в романі розповідається що він має даму серця, благородний, виконує добрі вчинки та бере участь у рицарських турнірах. На мою думку Уілфред (це справжнє ім'я Айвенго) це гарний приклад сучасному рицарству.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мозг
  • Мозг
  • Помощник
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами