×

Бесплатная помощь с домашними заданиями

Почему Вы должны зарегистрироваться у нас?

  • задайте свой вопрос
  • получите ответы
  • найдите похожие вопросы

СКАЗКА НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ СОСЛОВАМИ РУХ МОЛОКО ЙОГУРТ ЯБЛУКА СЛИВА ГАРБУЗ ЖАБА СОНЯЧНЫК МОРКВА ДРАКОН ПОМИДОР БАЗИЛИК ЩЕБРЕЦЬ КОРИЦЯ КОЛОДЯЗЬ ГОРИ СТРУЛАК

РОДЗИНКИ ВЕЛОСЕПЕДИСТ ОКУЛЯРЫ СОНЦЕ БАГАТТЯ ВОДЯ РАШКИ . ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА
1

Ответы и объяснения

2013-02-07T17:37:55+00:00

Здоров'я - це мій друг. Ми завжди допомагаємо один одному. Він мене вчить, як правильно харчуватися і планувати свій день. На сніданок він завжди пропонує мені скуштувати декілька фруктів та овочів, таких як яблука, груша, морква чи помідор. Вони багаті на вітаміни і дають великий заряд енергії на весь день. Це дуже важливо для мене, тому що я завжди знаходжусь в гарному настрою і багато рухаюсь. Ще мій друг радить вживати насіння соняшника та гарбуза, тому що це є корисним для мене. Іноді я купую молоко і самостійно роблю домашні йогурти. На обід ми разом готуємо різні страви. Здоров'я чудовий кулінар, завжди додає до страв вишукану корицю, чебрець або базилік. На вечерю завжди щось солодке і теплий чай. Найулюбленіша здоба до чаю - булочка з родзинками. 

Та окрім кулінарних талантів, мій друг ще затятий мандрівник. Тільки но сонце зійде на небі. Так вже він поспішає кудись подорожувати. В літку ми часто катаємось на велосипеді за містом, або на алеях міста на роликах. Мандрівки на природі мені дуже подобаються. Завжди приємно почути, як поряд співає жаба під акомпанування струмка. Здоров'я мені завжди нагадує про сонцезахсні окуляри, за що я дуже йому вдячна. Іноді ми підіймаємось у гори, де по чуткам живе дракон. По при всі сподівання, дракона я не разу не зустрічала, але цікавою знахідкою був високогірний колодязь з чистою джерельною водою.
Ость такий в мене друг. Вірний і добрий. Бажаю і вам такого друга. 

Мозг
  • Мозг
  • ПОМОЩНИК
Сомневаешься в ответе?
Узнавай больше на Знаниях!
У тебя проблема с домашними заданиями?
Попроси о помощи!
  • 80% ответов приходят в течение 10 минут
  • Мы не только ответим, но и объясним
  • Качество гарантируется нашими экспертами